środa, 12 września 2012

Pomysły dla dzieci.

Jako, że zbliżają się urodziny mojego chrześniaka poszukuję jakichś ciekawych pomysłów na prezent. Czasami wyszukują się takie jakie mogłabym mu sprezentować, a czasem po prostu trafiam na fajne rzeczy dla dzieciaków i ich rodziców. Jeżeli macie jakieś pomysły na prezent dla rocznego dziecka piszcie w komentarzach. A teraz co ostatnio znalazłam ciekawego:

To bujak! Nie, to jeździk! A tak naprawdę i jedno i drugie. Może też służyć jako pchacz kiedy dziecko uczy się chodzić. Rekomendowany dla dzieci od 1 do 5 roku życia. Kosz co prawda dość spory bo ok. 500 zł.


Co prawda jeszcze nie w produkcji, ale pomysł bardzo ciekawy. Oto fotelik samochodowy, który po wysunięciu nóżek z kółkami zmienia się w spacerówkę. Można go też łatwo złożyć by zajmował jak najmniej miejsca.
 
Prefabrykowany dom do zabawy, który można zbudować na różne sposoby i łączyć ze sobą. Ponadczasowy pomysł na zabawę w "bazę".

Backpack Stroller
Czyli po prostu spacerówka w plecaku. Filmik prezentujący jak się to wszystko rozkłada jest dość dziwaczny:) Cena to ok. 500 zł.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde słowo:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...